Stylove – jak urządzić salon w stylu współczesnej klasyki.

Nazwa tego stylu wywodzi się z kultury europejskiej, podobnie jak wiktoriański i art deco, także greka i rzymska są głównymi inspiracjami klasycznego wzornictwa. Klasyczny design i nowoczesny design mieszają się ze sobą, a rezultatem był europejski nowoczesny, klasyczny projekt wnętrz. Nazywany jest stylem ponadczasowym, właśnie dla tego tak często używam tego stylu w swoich projektach.

Salon nowoczesna klasyka
Wykorzystanie tego stylu ma moc trwałą

Ponadczasowy projekt nie został stworzony po to, by był tymczasowy. Nigdy nie uważano tego za modę lub trend. Jeśli chcesz, aby Twój dom miał ponadczasowy wygląd, który jest tak świeży i aktualny dzisiaj, jak wczoraj, i będzie jutro, będziesz chciał poszukać projektów, stylów i kolorów, które są uważane za „klasyczne”. które zostały stworzone, aby trwać, w stylu, kolorze i materiałach, które miały trwać.

Salon współczesna klasyka – żródło: Caffe Latte
Wybierz klasyczny styl

Aby uzyskać klasyczny styl, możesz potrzebować mocnych kolumn, pasków, posągów, popiersi i listew architektonicznych. Twój ponadczasowy dom będzie grał na tych szczegółach. Twoje wnętrza zostaną zaprojektowane tak, aby uzupełniały architekturę. Pomyśl o swoim domu jak o manekinie. Dlatego wystrój Twojego wnętrza uzupełni te detale. Dom, który jest ponadczasowy, wykorzystuje zasoby naturalne i włókna, takie jak drewno, kamienie, cegła i włókna naturalne, takie jak bawełna.

Upewnij się, że Twój dom nie wygląda na wyblakły

Ponadczasowy wystrój opiera się trendom, jest cicho dyskretny, prosty i wyrafinowany. Został zaprojektowany tak, aby był wysoce funkcjonalny, ale nie mdły i nudny. Twój ponadczasowy styl jest subtelny, elastyczny i trwa dłużej. Z pewnością możesz włączyć inne elementy projektu i wciągnąć je do środka. Możesz umieścić antyczny mebel na neutralnej ścianie, pod dużym dziełem sztuki nowoczesnej lub współczesnej, a będzie wyglądał fantastycznie. Chodzi o stworzenie poczucia równowagi i porządku. Funkcja to istotna esencja ponadczasowego designu.

Materiały współczesna klasyka
Bądź funkcjonalny

Ponadczasowy design jest funkcjonalny i sensowny. Styl sugeruje spokojną pewność siebie. Nie jest przesadzona ani nudna, jest idealnie wyskalowana i proporcjonalna. Tworząc tę ​​funkcjonalną przestrzeń zobaczysz, że Twoje meble powinny idealnie pasować do pomieszczenia. Wielu projektantów sugeruje inwestowanie w solidne antyki, aby nadać swojej przestrzeni poczucie historii, które można na zawsze rozszerzyć. Meble antyczne, choć odzwierciedlają przeszłość, stają się ponadczasowe w połączeniu z innymi stylami i meblami.

Wnętrze mieszkania – współczesna klasyka
Salon w stylu współczesnej klasyki
Luksusowy salon w stylu współczesnej klasyki
Salon w stylu współczesnej klasyki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: