OFERTA

Pracownia House of Harold Karolina Harold specjalizuje się w projektowaniu architektury wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej od 2013 roku. Usługi projektowania marki osobistej oraz grafiki internetowej wprowadzono od 2019 roku do stałej oferty. Wybierz zatem to czego potrzebujesz, a jeśli nie wiesz jaki wariant wybrać, napisz wiadomość.

PROJEKT ARCHITEKTURY WNĘTRZ

Potrzebujesz projektu wnętrza swojego wymarzonego domu? poniżej znajdziesz warianty najczęściej wybieranych usług projektowania architektury wnętrz. Jeśli nie jesteś pewien co do założeń, potrzebujesz czegoś indywidualnego napisz wiadomość, z pewnością przygotuję ofertę specjalnie pod twoje oczekiwania.

Zmiany lokatorskie

Zmiany deweloperskie lub lokatorskie to nic innego jak przystosowanie układu wnętrza do swoich potrzeb poprzez zmiany w układzie ścian, instalacji elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjnych wraz z co2. Proponuję dokonać zmian u projektanta ze względu na fakt iż architekt wnętrz odpowiednio dostosuje zmiany do realizacji, podpowie w rozwiązaniach oraz patrzy się na wnętrze w innych kategoriach niż lajk. Pamiętaj, że każda nawet miała zmiana może być lawiną zmian jak w grze w domino.

dowiedź się więcej

WIZUALIZACJE

W celu przygotowania oferty cenowej dla wizualizacji wnętrza, produktu itp. potrzebne są szczegóły tj.:

  • ilość ujęć
  • rozmiar
  • rozdzielczość (72 dpi / 300 dpi)
  • termin

PORTFOLIO

2022

Dom
homekoncept 86

Nowa koncepcja wnętrza i elewacji domu Homekoncept 86 – 50 metrów kwadratowych – bez zezwolenia na budowę.

zobacz więcej ↗

%d blogerów lubi to: