Oferta przeznaczona dla biur nieruchomości, deweloperów oraz prywatnych inwestorów, którzy poszukują projektanta z doświadczeniem który wspomoże ich w koncepcji oraz wykończeniu wnętrza.

projektowanie wnętrz inwestorskich

NIERUCHOMOŚCI | FLIPPING

Podwyższanie wartości inwestycji

#budowadomu #remont #budowa #flipping #nieruchomosci #renowacje #modernizacje

Pracownia architektury wnętrz House of Harold to nie tylko projekty dla prywatnych inwestorów, jesteśmy otwarci na projekty dla biur nieruchomości, prywatnych inwestorów jak i dla spółek. Posiadamy doświadczenie w modernizacji starych budynków użyteczności publicznej, renowacji mieszkań w kamienicach, deweloperskich apartamentów pod wynajem lub sprzedaż.

Czym jest podwyższanie wartości?

– Opracowanie indywidualnego projektu wnętrza w wysokim standardzie, skierowany do szerszej grupy odbiorców w celu sprzedaży inwestycji z zyskiem dla inwestora
– Maksymalne wykorzystanie przestrzeni z naciskiem na funkcjonalność
– Ścisła współpraca z pracownią stolarska skupiająca się na detalu, solidności wykończenia mebli stałych oraz wykończeń

Jak pracuję?

Każdy projekt rozpoczynamy od analizy poznawczej inwestycji oraz wymagań inwestora oraz weryfikacja ustalonego budżetu na potrzeby przygotowania projektu który z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. Następnie dokonujemy inwentaryzacji inwestycji wraz z dokumentacją fotograficzną w celu rozpoczęcia procesu projektowania. Przygotowujemy koncepcje materiałowo-kolorystyczne w odniesieniu do wyznaczonych wartości danego projektu. Po ich akceptacji przechodzimy do przedstawienia przestrzeni za pomocą wizualizacji 3D a po ich akceptacji przygotowujemy dokumentację techniczną projektu wraz z listą komponentów koniecznych do zamówienia. Pracujemy na budżecie oraz harmonogramie wykonywanych prac. Wspomagamy ekipy wykończeniowe przy realizacji naszych projektów, starając się zawsze być pomocą dla inwestora w pilnowaniu budżetu oraz sposobu wykończenia zgodnego z wyższym standardem.

Co oznacza wyższy standard wykończenia?

Wyższy standard wykończenia to przede wszystkim podnoszenie funkcjonalności inwestycji w oparciu o dodatkowe pomieszczenia, wysokiej klasy materiały wykończeniowe, meble wykonane na zamówienie, ponadczasowy design oraz zastosowania technologicznych innowacji np. inteligenty do, klimatyzacja, zabudowane nagłośnienie itp.

Home flipping

Sposób na zainwestowanie poprzez zakup nieruchomości przeznaczonej do odnowienia a następnie sprzedaży z zyskiem. Zgodnie z podstawową zasadą handlu aby osiągnąć zysk, należy kupić taniej i sprzedaż drożej. Na tym właśnie polega house flipping, czyli szybki obrót nieruchomościami. Zysk inwestora zależy przede wszystkim od tego, czy znajdzie on atrakcyjną nieruchomość. Mieszkanie lub dom pod house flipping muszą spełniać pewne warunki. Zdaniem ekspertów, tani zakup i sprzedaż nieruchomości może zaowocować zyskiem na poziomie 20%, a nawet więcej. Zarobek inwestora zależy od wielu czynników, w tych początkowych kosztów zakupu i remontu oraz czasu sfinalizowania inwestycji. Ta ostatnia kwestia jest istotna w oparciu o proces projektowy, aby dobrze przygotować projekt pod sprzedaż, inwestor musi współpracować z projektantem na podstawie budżetu. Zadaniem projektanta jest przygotowanie projektu w oparciu o stan zakupionej inwestycji po jego podwyższenie wartości w taki sposób aby standard pomieszczeń był lepszy niż ten w którym inwestycje kupiono. Biorąc pod uwagę obecny stan rynku międzynarodowego, rosnące ceny usług oraz materiałów, współpraca z projektantem jest w tym przypadku wiedza doświadczonego projektanta, pozwala na oszczędności pieniędzy oraz czasu ale również wsparcie naukowe które wspomoże inwestora przy kolejnej takiej inwestycji.

Karolina Harold
projektant wnętrz

Tworzę unikatowe ponadczasowe projekty architektury wnętrz w sektorze prywatnym oraz inwestycyjnym. Doświadczenie w zakresie branży wykończeniowej pozwala na rozszerzenie działalności twórczej do szerszych współprac w zakresie projektowania wnętrz w wysokim standardzie.

Reklama

Strona internetowa WordPress.com.

%d blogerów lubi to: