Projekt wnętrza domu styl minimalistyczny

Projekt koncepcyjny wnętrza domu – strefy dziennej (przedpokoju, kuchni, klatki schodowej, jadalni w salonie) w stylu minimalistycznym z obłymi kształtami.

HOUSE OF HAROLD | WNĘTRZE MINIMALISTYCZNE KAROLINA HAROLD INTERIOR DESIGN

Na ścianach zastosowano mikrocement w jasnym białym kolorze, na podłodze kafle od Roca tiles, sufity podwieszane z zastosowaniem oświeltenia LED oraz oprawami LABRA z designerskimi lampami wiszącymi. Obłe meble nadają miękkości wnętrzu, duży okrągły dywan oraz nerkowa sofa to idealne miejsce na popołudniowy wypoczynek. Kuchnia zaprojektowana na wymiar, z prostymi frontami lakierowanymi na pół mat, otwieranymi na dotyk bez zbędnych uchwytów, w kolorze przydymionej bieli. Blaty to specjalnie dobrany kamień który również został wyłożony na ścianach. Klatka schodowa oświetlona kinkietami od Vibia, natomiast stopnie wykończone również mikrocementem tym razem w ciemniejszym kolorze. Drzwi białe z antracytową ościeżnicą oraz klamką. Wszystko w stonowanej kolorystyce z akcentami brązu oraz antracytu z delikatnymi przebłyskami miedzi, ceglastych kolorów.

Projekt wnętrza beton & drewno

Projekt koncepcyjny wnętrza domu jednorodzinnego, strefy dziennej tj.przedpokój, toaleta, kuchnia, jadalnia w salonie wraz z projektem schodów dywanowych. Koncepcja oparta na dwóch wytycznych materiałach wykończeniowych: beton & drewno w stylu nowoczesnym oraz minimalistycznym.

HOUSE OF HAROLD | Wnętrze beton jasno szary & drewno orzech amerykański

Wersja beton jasno szary & drewno orzech amerykański

Wersja beton szary & drewno dąb ciemny

HOUSE OF HAROLD | Wersja beton szary & dąb ciemny

Wariant minimal | białe podłogi & beton & antracyt

Projekt koncepcyjny mieszkania Wielka Płyta Wrocław

Kolejny koncepcyjny projekt przebudowy mieszkania w Wielkiej Płycie we Wrocławiu. Remont mieszkania obejmował zaadoptowanie sypialni w dużym salonie, co przyczyniło się do małych zmian w układzie funkcjonalnym.

Projekt apartamentu pod wynajem

Projekt koncepcyjny apartamentu wczasowego z wykorzystaniem nowoczesnych sposobów wykończania wnętrz – mikrocement, fornir, płytki terrazzo.

WARIANTY KOLORYSTYCZNE

WERSJA woodish vibe

Projekt sypialni modern chic

Styl modern chic

Made from a blend of light weight linen and soft cotton, this dress is perfect for those throw-on-and-go days. It’s designed in a relaxed T-shirt style with a belt on waist.

mozaika z kolekcji SICIS

#modernchic

Projekt nowoczesnej łazienki w kolekcji Imola DP The Room

Vol.3

BLACK & WHITE luxury bath

Ta skromna łazienka przeistoczyła się w niesamowicie luksusową łazienkę, dzięki niepowtarzalnym kamiennym płytkami od Imola z kolejki The Room.

W łazience zaprojektowano miejsce na wolnostojącą wannę od Roca, wraz ze złotą armaturą z kolekcji Roca Armani. Wszystko idealnie skomponowane w tonacji black & white.