Nowoczesne mieszkanie w bloku „Orzech & Woda”

„Orzech & Woda” to projekt mieszkania w bloku gdzie skupiono się na przeprojektowaniu kuchni oraz salonu który niegdyś połączony był ścianą działową. Inwestorka zapragnęła otwartej dziennej przestrzeni w której mogłaby gościć całą rodzinę bez konieczności zamykania się w kuchni. Dzięki przeprojektowaniu wnętrza, stało się one bardziej doświetlone oraz magicznym cudem przestrzeń wydała się o wieleCzytaj dalej „Nowoczesne mieszkanie w bloku „Orzech & Woda””

Projekt mieszkania „Woda & Piasek”

Koncepcyjny projekt mieszkania czteropokojowego we Wrocławiu. Wnętrze to zainspirowane naturą – „Woda & piasek” czyli beże, szarości oraz niebieski odcienie. Nowoczesne wnętrze, spójne koncepcyjnie które dzięki zastosowanym kolorym sprawia wrażenie bardzo przytulnego. Wąski salon został tak zaprojektowany aby spełniaj swoją funkcję, dzięki jednakowej kolorystyce ścian oraz mebli pomieszczenie nieco wydaje się większe optycznie.

Wnętrze w stylu nowoczesnej klasyki – salon wraz z kuchnią i jadalnią

Kolejny projekt w stylu nowoczesnej klasyki pojawia się w portfolio moich prac. Tym razem skupiłam się na estetyce wnętrza, stosując naturalne materiały wykończeniowe jak drewno, spieki kwarcowe oraz szkło z metalem. Aranżując tą przestrzeń starałam się zachować odpowiedni klimat, poprzez zastosowanie dużych przeszklonych drzwi które są przejściem do strefy relaksu. Duża kuchnia zaprojektowana pod wymiarCzytaj dalej „Wnętrze w stylu nowoczesnej klasyki – salon wraz z kuchnią i jadalnią”

Projekt pokoju nastolatki w stylu nowoczesnej klasyki

Koncepcja wnętrza pokoju nastoletniej dziewczynki w stylu nowoczesnej klasyki -contemporary classic. Zachowana w ciepłych odcieniach beżowych, z wysokim tapicerowanym zagłówkiem z pięknymi gipsowanymi oryginalnymi rosyjskimi sztukateriami które wieńczą ściany tego wnętrza nadając im niesamowity klimat. Okno z wykuszem to miejsce które z pewnością pokocha każdy nastolatek, jest to miejsce gdzie można godzinami siedzieć na wygodnychCzytaj dalej „Projekt pokoju nastolatki w stylu nowoczesnej klasyki”

Koncepcja mieszkania „Pieprz & musztarda”

Projekt mieszkania ok.75m2 – nazwany „Pieprz & musztarda” ze względu na użytą kolorystykę koloru musztardowego wraz z akcentami czerni. W tej koncepcji znajdziesz nowoczesne rozwiązania oraz co najważniejsze odczujesz komfort co było znaczące przy tworzeniu tego wnętrza. Wygodna sofa od NordicLine w kolorze musztardowym istotnie przykuwa uwagę. Ściany w przedpokoju oraz salonie zostały wykończone klasycznąCzytaj dalej „Koncepcja mieszkania „Pieprz & musztarda””

Projekt wnętrza domu styl minimalistyczny

Projekt koncepcyjny wnętrza domu – strefy dziennej (przedpokoju, kuchni, klatki schodowej, jadalni w salonie) w stylu minimalistycznym z obłymi kształtami. Na ścianach zastosowano mikrocement w jasnym białym kolorze, na podłodze kafle od Roca tiles, sufity podwieszane z zastosowaniem oświeltenia LED oraz oprawami LABRA z designerskimi lampami wiszącymi. Obłe meble nadają miękkości wnętrzu, duży okrągły dywanCzytaj dalej „Projekt wnętrza domu styl minimalistyczny”

Projekt wnętrza beton & drewno

Projekt koncepcyjny wnętrza domu jednorodzinnego, strefy dziennej tj.przedpokój, toaleta, kuchnia, jadalnia w salonie wraz z projektem schodów dywanowych. Koncepcja oparta na dwóch wytycznych materiałach wykończeniowych: beton & drewno w stylu nowoczesnym oraz minimalistycznym. Wersja beton jasno szary & drewno orzech amerykański Wersja beton szary & drewno dąb ciemny Wariant minimal | białe podłogi & betonCzytaj dalej „Projekt wnętrza beton & drewno”